Znaleziony na Murckowskiej

Może ktoś zna tego psa?

09.04.2010 został zabrany do samochodu z ruchliwej trasy Murckowskiej (Warszawa-Bielsko), błąkał się po drodze koło lasu, pomiędzy jeżdżącymi szybko samochodami. Lekarz stwierdził wiek na około 3 lata, nam jednak się wydaje, że ma koło 5. Jest brudny i nie czesany od dawna ale najedzony i radosny, więc wygląda, jakby mieszkał na podwórzu ale uciekł niedawno. Chyba uciekł, ponieważ widać u niego wiosenne zrywy miłosne za suczkami..
Generalnie nie jest psem “traumatycznym” – nie widać, żeby za kimś szczególnie tęsknił, jest bardzo łagodny do wszystkich ludzi, pozwala robić ze sobą w zasadzie wszystko, łącznie z wkładaniem i wyjmowaniem jedzenia z paszczy :)
Niechętnie zostaje w pomieszczeniu – skacze na drzwi. Wyje na pogotowie i szczeka na wszystko, co rusza się za oknem.
Na spacerze biega luzem, nie ucieka – pięknie bawi się z psami. Agresja – zero.

Wczoraj przyjęła go pod dach pewna rodzina. Niestety mieszkają w bloku, nie mają ogródka. Jeśli pies się “przyjmie” ok, ale jeśli ktoś go zna – proszę o kontakt.
Może się też okazać, że zrezygnują z psa, bo nie jest przyzwyczajony do zostawania sam w mieszkaniu na długo. Proszę, rozejrzyjcie się więc za kimś, kto ma dom z posesję i chciałby ślicznego owczarka niemieckiego długowłosego – wczoraj był u fryzjera, więc jest jeszcze ładniejszy, niż na zdjęciach :)

EDIT: Pies znalazł dobry dom ijest BARDZO SZCZĘŚLIWY! :-)


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s